Pojď hrát hokej

V pátek 19. 1. 2024 proběhla na zimním stadionu v Kopřivnici akce Pojď hrát hokej! Tuto akci pořádal náš klub za výrazné podpory Českého svazu ledního hokeje v rámci Týdne hokeje pořádaného na zimních stadionech po celé ČR.

Pojď hrát hokej v Kopřivnici Stejně jako v minulých ročnících, tak ani letos jsme přípravu na akci nepodcenili. Za využití informačních letáků a materiálů od hokejového svazu  byly osloveny mateřské školky, školy a veřejnost na výlepových plochách v našem městě i v přilehlém okolí. Akce byla propagována také na sociálních sítích.
Samotná akce začala od 16:30 registrací účastníků, po které plynule navazoval program vedle ledové plochy. Na čtyřech stanovištích si děti mohly vyzkoušet střelbu na branku s míčky, puky, opičí dráhu a další pohybové aktivity.
Následovala prezentace pro rodiče, na které se dozvěděli něco nejen o více než devadesátileté historii klubu, ale také o smyslu akce Týden hokeje. Součástí prezentace byla také ukázka výstroje i představení možností podpory klubu malým hokejistům.
Po ukončení programu "na suchu" nastal účastníky dlouho očekávaný okamžik, a to příprava na ledovou plochu. Dětem byly zapůjčeny chybějící helmy, brusle, rukavice a hurá do hlavní části samotného programu, která mohla začít přímo na ledové ploše. 8 zkušených trenérů bylo připraveno na jednotlivých stanovištích, aby zapojili nové hokejové naděje do spousty nových cvičení. Děti připravené aktivity bavily a věříme, že pro všechny zúčastněné to byl pěkný a radostný zážitek.
Úspěšnou akci jsme zakončili společnou fotografií jak s novými dětmi, kterých bylo skvělých 38, tak s přítomnými hráči a trenéry na ledě.
Největším potěšením pro trenéry a organizátory akce bude, když co nejvíce z vás přijde i na výuku bruslení a hokeje do naší přípravky. Tato pozvánka samozřejmě patří i těm, kteří tady tentokrát nebyli, ale dětem se hokej líbí a můžou si ho přijít kdykoliv vyzkoušet.

Foto galerie zde

Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM