Sobota, 13 říjen 2018

9. kolo II. liga skupina jih a východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Po vydřené výhře se vracíme na první místo tabulky!

HC TATRA Kopřivnice - HC Slezan Opava 4:3
(0:1, 2:1, 2:1)

Slezané vedli již dva nula, ale otočili jsme a v závěru dramatického utkání vstřelil Gola vítěznou branku. Díky zaváhání Šumperku na ledě Orlové! se vracíme na vrchol tabulky "Východ".

Branky a nahrávky: 31. Gebauer (Tomášek), 38. Stříž (Bail, Mach J.), 47. Tomášek (Mach J.), 57. Gola (Suchý) – 18. Štindl (Peterka, Slavík), 28. Rousek (Chujac), 53. Černý (Krejčí, Jánošík)

Diváci:

HC TATRA Kopřivnice:Hromada (Fendrich) – Stříž, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Mach M., Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, Mach J., Červenka, Gebauer, Suchý, Raška, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík

HC Slezan Opava:Daňa (Wanecki) – Zouhar, Krejčí, Šindelář, Chujac, Chalupa, Slavík, Vilinskij – Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Štindl, Kadula, Spratek, Wolf, Hartmann, Peterka, Černý, Malina, Hendrych

Čtvrtek, 20 září 2018

3.kolo II.Liga skupina jih východ

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Tatra Kopřivnice V divoké první třetině góly padaly hlavně u nás...

HC Bobři Val. Meziříčí - HC Kopřivnice 6:2
(4:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Peška (Váňa), 13. Brunec (Dvořák, Pořický), 17. Weintritt (Dvořák, Žák), 20. Daněk (Vaněk), 32. Pořický (Dvořák, Žák), 40. Žák (Dvořák, Báchor) – 19. Kofroň (Mach, Pargáč), 55. Kofroň (Pargáč, Stříž)

Diváci: 230

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Baroš, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Paťava, Brunec (C), Koňařík, Vaněk, Peška, Pořický, Andris, Kývala, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Dalajka

HC TATRA Kopřivnice: Hromada (21. Fendrich) – Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Imrich, Fojtík – Gebauer, Pěnčík, Hrubý, Pargáč, Mach (C), Červenka, Suchý, Raška, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík

Neděle, 16 září 2018

2. kolo II. liga skupina jich a východ

Logo HK Nový Jičín Logo HC Tatra KopřivniceSe spolehlivým Hromadou za zády neměli naši hokejisti v derby větší starosti o vítězství..

HC TATRA Kopřivnice - HK Ďáblové Nový Jičín 4:1
(2:0, 2:0, 0:1)

Připravujeme...

....

Branky a nahrávky: 8. Tomášek (Marek), 18. Kofroň (Stříž, Pargáč), 29. Tomášek (Suchý), 40. Suchý (Červenka) – 46. Zedník (Sonnek)

Diváci: -

HC Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž (A), Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Imrich, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Pargáč, Mach (C), Červenka, Suchý, Raška, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík

HK Nový Jičín: Hlaváč (Sonnek) – Adamík, Már, Hruška (C), Kysučan, Beutl, Metelka, Gřesík – Palacký, Palička, Krupa, Pecha, Málek, Zedník (A), Lehečka, Chvostek (A), Michel, Sonnek, Slovák, Irgl

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Kofroň (HC TATRA Kopřivnice):

Sobota, 15 září 2018

1. kolo II. liga skupina jih a východ

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Porážky v přípravě jsme Opavě vrátili i s úroky

HC Slezan Opava - HC TATRA Kopřivnice 4:5
(2:2, 1:1, 1:2)

Slezané nám v přípravných zápasech nedali moc čuchnout k výhře, ale jak šlo o body bylo to naopak a po dlouhé přetahované slavíme plný počet bodů v prvním soutěžním utkání.

Branky a nahrávky: 8. Wolf (Černý), 14. Chalupa (Šindelář, Wolf), 24. Rousek (Zelenkov, Chalupa), 49. Černý (Šindelář, Jánošík) – 7. Hrubý (Pěnčík, Gola), 12. Ficek, 40. Červenka (Bail), 56. Tomášek (Stříž), 58. Tomášek (Červenka)

Rozhodčí: Markovský – Novotný, Šimčík

Vyloučení: 7:7
Využití: 0:3
Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:2, 4:4, 4:5
Diváci:

HC Slezan Opava: Wanecki (Daňa) – Zouhar, Krejčí, Šindelář, Chujac, Chalupa, Slavík, Vilinskij – Pělucha, Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Štindl, Spratek, Wolf, Hartmann, Peterka, Černý, Malina, Hendrych

HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Mach M., Imrich, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Pargáč, Mach J., Červenka, Suchý, Raška, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík

Středa, 05 září 2018

Přípravné zápasy mužů

Na Opavu jsme stále nenašli recept, ale v derby s Novým Jičínem máme stále navrch.

4. přípravný zápas

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Slezan Opava Slezané znovu kralují

HC Slezan Opava - HC TATRA Kopřivnice 5:2
(1:0, 1:0, 3:2)

Prohra v základní části i v prodloužení...

Celý článek...

Neděle, 02 září 2018

Manažer mužstva mužů Ing. Jaroslav Hrubý k nové sezóně

Druholigová soutěž již pomalu a jistě klepe na dveře. V Kopřivnici kádr pro čtvrtý ročník třetí nejvyšší soutěže doznává patrně poslední změny. Před posledním přípravným utkání jsme se zeptali na několik otázek manažera HC TATRA Kopřivnice, Jaroslava Hrubého. Otázky například o tom, jak se mu zamlouvá momentální příprava na ledě, v přípravných utkáních nebo o možností posílení mužstva.

Pane Hrubý, je před námi další druholigová sezóna, co od ní očekáváte?

Pondělí, 27 srpen 2018

K dnešnímu dni máme za sebou 3 přípravné zápasy a zatím"jsme v plusu".

1. přípravný zápas

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC Moravské Budějovice 2005První zápas a první vítězství

HC TATRA Kopřivnice - HC M. Budějovice 2005 - 5:3
(1:0, 1:2, 3:1)

Vstřelili jsme první gól, v druhé třetině soupeř otočil vedení. ale my ještě v této fázi srovnali. Třetí třetina již byla v naší režii a v jejím konci soupeř již jen snížil.

Pondělí, 20 srpen 2018

Permanentní vstupenky

Permanentní vstupenky na ligová utkání mužů HC TATRA Kopřivnice

Od pondělí 20. srpna si můžete přijít pro svou permici na základní část II. ligy skupiny východ, která bude k dispozici k zakoupení v Sýrárně - dárkové síni naproti Kauflandu/Lidlu.

Cena na 19 domácích utkání je 650,- Kč.

Těšíme se na vaší návštěvu a podporu na tribunách.

Rezervace místa: Každý majitel permice si může rezervovat svoje "křeslo".
Při koupi permice dostane i nálepku, kterou může nalepit na neobsazené sedadlo.
Pro zichr na nálepku napište číslo své permice a na zadní stranu permice vybranou tribunu, řadu a číslo sedadla.

Trenér mužů HC TATRA Kopřivnice Jaroslav KofroňJaroslav Kofroň

Hráčům v neděli večer po vypadnutí se Šumperkem skončila třetí druholigová sezóna a dá se říct, že úspěšná. Jak viděl sezónu trenér A-týmu si můžete přečíst v následujících odpovědích.

Jarku, máte čerstvě po prohrané rozhodující bitvě předkola play-off, ve kterém jste podlehli Drakům 3:2 na zápasy. S výkonem týmu, ale asi i tak můžeš být spokojen, protože patřili k trojici favoritů soutěže.

Neděle, 11 březen 2018

5. zápas předkola Play-off

Logo HC Tatra Kopřivnice Logo HC HC Draci ŠumperkPoslední pokus nevyšel a sezóna končí

HC Draci Šumperk - HC TATRA Kopřivnice 5:2
(3:1, 1:1, 1:0)

Kopřivnice odjela do podhůří Jeseníků k poslednímu utkání v serii, a pokusit se přejít do semifinále. Drama to bylo až do konce a srdnatě hrající tatrováci nakonec podlehli po velkém boji. Hrál se velice dobrý hokej a dá se říct, že byl jedním z nejlepších v celé sérii. V první třetině se brzy dostali domácí Draci do dvoubrankového vedení, když využili chyb v obraně hostí. Zanedlouho se prosadili tatrováci o drama bylo postaráno. V úplném závěru třetiny přišlo špatné vyhození puku a domácí hráči trestali potřetí. Ve druhé třetině se domácí prosadili počtvrté, ale záhy z přesilovky, která trvala pouhých devět vteřin snižoval Štěpánek. V poslední periodě odcházely síly i díky čtyřech dvouminutových trestů tatrováků a přes veškerou snahu výsledek dorovnat si do prázdné brány dovezl kotouč Vachutka. Draci získali třetí bod a postupuji do semifinále, kde narazí na Hodonín. Hráčům patří dík za skvělou sezónu.