Pondělí, 26 červen 2017
Tatrováci znají rozlosování nové sezóny


Žádný obrázek

Východní skupina druhé ligy byla rozlosována! Hezky zostra začne pro kopřivnickou Tatru nový ročník dvěma domácími zápasy se Šumperkem a Hodonínem.

Ve středu 13.9 svěřenci nového trenéra Jaroslava Kofroně zvednou oponu druhé ligy domácím zápasem s ambicemi nabitými draky ze Šumperka, kteří se netají postupovými ambicemi do WSM ligy. Tady je z důvodu rekonstrukce střechy zimního stadionu v Šumperku změněno pořadatelství a ačkoliv kopřivničtí měli původně hrát v podhůří Jeseníků tak se utkání odehraje v Kopřivnici. O tři dny později v sobotním klání s dalším kvalitním soupeřem tentokrát s Hodonínem, který má taktéž plány na postup a podle toho také silně hráčsky zbrojí. Prvním zápasem kde si kopřivničtí fanoušci mohou naplánovat výjezd bude až třetí kolo v Opavě. Poslední kolo základní části bude odehráno ve středu 28. února na ledě Poruby. Celkem čeká hokejisty 42 kol základní části, přičemž prvních šest týmů si zajistí boje v play-off, která vypuknou ihned následující sobotu.

‌Herní systém je tedy následující. Osmička týmů se nově utká šestikolově tzn. každý se utká s každým třikrát doma a třikrát venku. Do vyřazovací části jak již bylo naznačeno postupuje první šestice, kdy první dva celky zamíří rovnou do semifinále a na soupeře si budou muset počkat z čtvrtfinálového kvarteta. Všechny kola play-off budou odehrány na tři vítězná utkání. Finálový vítěz si to rozdá s dvojicí skupiny západ a střed o jedno postupové místo.

Posledním otazníkem je Orlová

Model, který byl navržen se snad již měnit nebude. Rozlosování má ještě jeden otazník. Nyní se již řeší pouze Orlová, která sice přihlášku podala, ale nemá potřebné finanční krytí. Nahradit ji může Karviná, která má zájem převzít jejich licenci. Těžko nyní odhadnout jak to dopadne, nicméně do konce tohoto týdne by mělo být jasno, zda Orlová nebo o pár kilometrů dále ležící Karviná. Problémy řešili i v sousedním Novém Jičíně a taktéž v Opavě, kde druholigová sezóna nakonec ohrožena není.
 
Úterý, 09 květen 2017

Ing. Jaroslav Hrubý o skončené sezóně a o nadcházející


Skončila další hokejová sezóna. Jak bys ji s odstupem času zhodnotil?

Sezóna byla vcelku dobrá, jen v průběhu bylo mnoho výkonnostních výkyvů. Hodně nás ovlivnilo zranění Adama Vrby v úvodu sezóny a následné hledání brankářské jedničky. Pozitivní na tom je, že René Fendrich je do budoucna velkým příslibem a až získá více zkušeností, může to být základní stavební kámen mužstva a toho jsme si vědomi.

Celý článek...
 
Středa, 26 duben 2017

Letní příprava „A“ mužstvo (květen + červen 2017)

Začátek: 2. května
Po 18.00- 19.15 terén, hřiště
Út 18.00- 19.15 plocha ZS
St 18.00- 19.15 terén, plocha
Čt 18.00- 19.15 tělocvična ZS
 
Sobota, 18 únor 2017

43. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk Porážíme silný Šumperk v nájezdech

 

HC Kopřivnice - HC Draci Šumperk 3:2 SN
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:0 )

...

...

Branky a nahrávky: 24. Tomášek (Ollender, Hrubý), 42. Poruba (Hrubý, Bartošák), rozh. náj. Kofroň – 22. Ostřanský (Sedláček, Novosad), 54. Janota (Drtil, Králík)

Rozhodčí: Koziol - Bojda Mikler

Vyloučení: 7:5
Využití: 1:0
Oslabení: 0:1
Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 2:1,2:2
Střely na bránu: -
Diváci: -

HC Kopřivnice: Šimeček (Fendrich) – Krutil, Čintala, Pargač, Marek (A), Merenda, Chalupa, Kowalczyk – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík (A), Vyčesaný, Hrubý, Bartošák, Tomášek (C), Suchý, Mach, Ollender, Červenka

HC Draci Šumperk: Kůdela (Zavadil ) – Adam, Sedlák, Řezáč, Fišera, Janota, Drtil, Ďurkáč – Matějka (C), Vymazal, Vachutka, Sedláček, Králík, Novosad, Langr, Fischer (A), Ostřasnský

 
Sobota, 18 únor 2017

42. kolo II.Liga skupina východ

Logo HC Bobři Valašské Meziříčí Logo HC Kopřivnice Bobři nás podruhé poráží a posílají v Play off na Vsetín

 

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Kopřivnice 6:2
(2:0, 2:1, 2:1)

Trohu vzdoru jsme ukázali snížením na začátku druhé třetiny na rozdíl jednoho gólu, ale Bobři si pozici v tabulce pohlídali a pravděpodobně nám přisoudili pro Play off suverénní Vsetín.

Celý článek...
 
Neděle, 12 únor 2017

41. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Kopřivnice Logo HC Slezan Opava V soubojích s Opavou poprvé prohráli domácí a střed tabulky se vzdaluje


HC Kopřivnice - HC Slezan Opava 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

Rychle jsme se ujali vedení, ale soupeř otočil a vybudoval si náskok 1:4. Ve třetí třetině to vypadalo nadějně, snížili jsme na 3:4, ale pak nevyužili trestné střílení, Opava znovu odskočila a pečetila výsledek do prázdné branky při naší hře 6 na 4.

Celý článek...
 
Sobota, 04 únor 2017

39. kolo II. liga skupina východ

Logo HK Nový JičínLogo HC Kopřivnice V derby v Novém Jičíně opět bez bodů a bez vstřeleného gólu


HK Nový Jičín – HC Kopřivnice 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Náš dům náš hrad platí pro všechny vzájemné zápasy s Novým Jičínem. Ve druhé třetině jsme dostali 4 góly v rozmezí 7 minut a bylo rozhodnuto...

Celý článek...
 
Středa, 01 únor 2017

38. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Kopřivnice Logo SHK Hodonín Z nadějných 4:2 nelichotivých 4:7


HC Kopřivnice - SHK Hodonín 4:7 (1:1, 3:2, 0:4)

V druhé třetině jsme se dopracovali k nadějnému stavu 4:2, soupeř rychle snížil a v poslední třetině byli střelci již jen na jedné straně...

Celý článek...
 
Čtvrtek, 26 leden 2017

36. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Kopřivnice Logo HC Technika Brno V pětiminutové přestřelce jsme dokázali vždy odpovědět a vezeme všechny body

VSK Technika Brno - HC Kopřivnice - 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)

První třetinu jsme vyhráli gólem těsně po přesilovce z přetrvávajícího tlaku a ve druhé třetině jsme dokázali vždy odpovědět vedoucím gólem na srovnání soupeřem, padly 4 góly během 5 minut.

...

Celý článek...
 
Sobota, 21 leden 2017

35. kolo II. liga skupina východ

Logo  VHK ROBE Vsetín Logo HC Kopřivnice Nevyužili jsme přesilovku 5 na 3 a posléze po třetím gólu už to nešlo...

HC Kopřivnice - VHK Vsetín 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

I s trochou štěstí a pomocí brankové konstrukce jsme dvě třetiny vzdorovali suverénnímu lídru soutěže, ale nevyužitá přesilovka 5 na 3 a pozdější třetí gól do naší sítě rozhodly zápas i přes naší sympatickou snahu ukázat početným soupeřovým příznivcům, že se levně nedáme...

Celý článek...
 
Středa, 18 leden 2017

34. kolo II. liga skupina východ

Logo HC Kopřivnice Logo HC HC Draci Šumperk V Šumperku jsme vyšli naprázdno

 

HC Draci Šumperk - HC Kopřivnice 7:4
(2:1, 3:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 8. Sedláček (Ostřanský), 10. Drtil (Hroch), 30. Matějka (Vachutka), 34. Matějka (Janota), 37. Janota (Sedlák), 42. Sedláček (Řezáč), 53. Novosad (Ďurkáč) – 10. Červenka (Sluštík), 36. Vyčesaný (Teper, Tomášek), 38. Tomášek, 55. Mach (Kowalczyk)

Celý článek...
 

II. liga - východ - mužiPoslední zápas:-

Ještě nevím

-----
Nejbližší program:

So 9.9. 17:00
Hokej Šumperk 2003
-
HC Kopřivnice

Kalendář akcí a výsledků

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc
hokejová škola

ZŠ Dr. Milady Horákové

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.