Sobota, 20 leden 2024

Pojď hrát hokej

V pátek 19. 1. 2024 proběhla na zimním stadionu v Kopřivnici akce Pojď hrát hokej! Tuto akci pořádal náš klub za výrazné podpory Českého svazu ledního hokeje v rámci Týdne hokeje pořádaného na zimních stadionech po celé ČR.


Pojď hrát hokej v Kopřivnici Stejně jako v minulých ročnících, tak ani letos jsme přípravu na akci nepodcenili. Za využití informačních letáků a materiálů od hokejového svazu  byly osloveny mateřské školky, školy a veřejnost na výlepových plochách v našem městě i v přilehlém okolí. Akce byla propagována také na sociálních sítích.
Samotná akce začala od 16:30 registrací účastníků, po které plynule navazoval program vedle ledové plochy. Na čtyřech stanovištích si děti mohly vyzkoušet střelbu na branku s míčky, puky, opičí dráhu a další pohybové aktivity.
Následovala prezentace pro rodiče, na které se dozvěděli něco nejen o více než devadesátileté historii klubu, ale také o smyslu akce Týden hokeje. Součástí prezentace byla také ukázka výstroje i představení možností podpory klubu malým hokejistům.
Po ukončení programu "na suchu" nastal účastníky dlouho očekávaný okamžik, a to příprava na ledovou plochu. Dětem byly zapůjčeny chybějící helmy, brusle, rukavice a hurá do hlavní části samotného programu, která mohla začít přímo na ledové ploše. 8 zkušených trenérů bylo připraveno na jednotlivých stanovištích, aby zapojili nové hokejové naděje do spousty nových cvičení. Děti připravené aktivity bavily a věříme, že pro všechny zúčastněné to byl pěkný a radostný zážitek.
Úspěšnou akci jsme zakončili společnou fotografií jak s novými dětmi, kterých bylo skvělých 38, tak s přítomnými hráči a trenéry na ledě.
Největším potěšením pro trenéry a organizátory akce bude, když co nejvíce z vás přijde i na výuku bruslení a hokeje do naší přípravky. Tato pozvánka samozřejmě patří i těm, kteří tady tentokrát nebyli, ale dětem se hokej líbí a můžou si ho přijít kdykoliv vyzkoušet.

Foto galerie zde
 
Sobota, 06 leden 2024

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 19.1.

Přijďte v pátek 19.1.2024 16:30 - 19:00 na zimní stadion v Kopřivnici na akci Týden hokeje

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 19.1.2024 V pátek 19.1.2024 od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kopřivnice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou je možnost si je zapůjčit na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro holky a kluky ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde .

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pojedenácté po celé České republice a celkově už podvanácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
Úterý, 15 listopad 2022

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 25.11.

Přijďte v pátek 25.11. 15:30 na zimní stadion v Kopřivnici na akci Týden hokeje

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 25.11.2022 V pátek v 15:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kopřivnice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Martina Morice s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde .

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podesáté po celé České republice a celkově už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
Pátek, 12 srpen 2022

Nábor HC

Hokejový klub HC Kopřivnice hledá nové hráče a hráčky do přípravkových kategorií, ideálně děti ve věku 4-8 let. Vedle tohoto náboru bychom byli rádi také za případné již aktivní hráče ročníku 2011,2012 a 2013, kteří by pomohli rozšířit hráčský kádr jednotlivých tříd, umíme nabídnout profesionální zázemí s kvalifikovanými trenéry, vysoce kvalitní tréninkový proces jak na ledě tak mimo led v rámci „suché“ přípravy. Hráči v našem klubu mají maximální zápasovou zátěž, každý s vysokou porcí zápasových minut na ledě, odehrávají 1-2 mistrovské zápasy během víkendu v rámci sezóny. Od měsíce září otevíráme novou hokejovou střílnu v areálu zimního stadiónu pro všechny hráče našeho klubu zdarma, brousíme brusle zdarma na profesionální automatické brusce. Pokud Vás náš klub zaujal, prosím rozšiřte řady našich mládežníku, případné další detaily můžete konzultovat přímo s hlavním metodickým trenérem mládeže klubu Ladislavem Majkusem, tel.737932770.

Děkujeme.

Vedení HC Kopřivnice

 
Úterý, 12 duben 2022

Hokejový „Turnaj nadějí“

O víkendu 9.-10.4.2022 zápolily, na zimním stadióně v Kopřivnici, nejmenší hokejové naděje ročníku 2014 a mladší o poháry a medaile. Na turnaj se sjeli hráči ročníku 2014 a mladší, aby si ověřili své dovednosti, které získali v uplynulé sezóně. Na turnaj v Kopřivnici našlo cestu celkem 8 týmů (Družstva byla rozdělena do dvou skupin, tzn. celkem se na turnaji objevilo 16 týmů) z celé Moravy, kromě domácího týmu HC Kopřivnice taky družstva HC Kometa Brno, HC Olomouc, SK Prostějov 1913, HC Oceláři Třinec, HC RT Torax Poruba, HC Frýdek Místek, HC Bobři Valašské Meziříčí.

Všechny děti dokázaly, že hokej je pro ně velkou zábavou a ukázaly, že i v takto mladém věku umí bruslit, střílet, přihrávat, chytat a bojovat jako jeden tým, za což si zasloužily potlesk od všech přítomných trenérů a rodinných příslušníků.

Kopřivnickým týmům se podařilo získat mnoho bodů za vítězství v zápasech, které jim přinesly bronzové (tým A) a stříbrné (tým B) medaile. Dalším úspěchem bylo nominování některých hráčů domácího týmu do tzv. all starrs týmu turnaje. Jmenovitě to byli Filip Čechovský, Šimon Románek a brankářka Petra Mašková.Medaile, poháry a ostatní ceny předával patron turnaje, hráč extraligového týmu, letošního čtvrtfinalisty HC Vítkovice Ridera, Roman Polák.

Sestava družstva HC Kopřivnice:
Brankáři – Mašková, Matěj Moric, Koval
Hráči - Vokáčová, Vokáč, Kabeláč, Čechovský A, Čechovský F., Pavlát, Bartosch, Kuchař, Jalůvka, Rek, Nesvadba, Pařil, Hes, Majkus, Lyčka, Klučík, Špaček, Románek, Kacíř D., Kita,

Velký dík patří všem rodičům, kteří dokázali připravit všem týmům, rodičům a návštěvníkům turnaje takřka domácí prostředí a poskytnout veškerou podporu, o kterou byli požádáni.

Děkujeme taktéž sponzorům v čele s městem Kopřivnice a firmou Autoklever, díky nimž jsme tento turnaj mohli uspořádat. Další sponzoři, kteří se na turnaji podíleli finančně či materiálně jsou – Dr.Witt, Filiphockey, ČSAD Ostrava ostra a.s., Biosteel, Heipark Tošovice, PuckLife, Hokejová střelnice Olomouc. Fotografie z turnaje obstaral Lukáš Fajmon.

Děkujeme ještě jednou všem účastníkům, trenérům, vedoucím, rodičům, rozhodčím a hlavně dětem za vše co o víkendu předvedli a dokázali a přejeme jim, aby se jim v budoucím životě dařilo ne jen na poli hokejovém!

2022_Společné foto HC Kopřivnice ročník 2014 na turnaji 2022_Společné foto týmů na turnaji v Kopřivnici ročník 2014

 
Čtvrtek, 07 duben 2022

Hokejový turnaj 3. tříd „KOPŘIVNICKÝ MEGAPUK"

Dne 2. 4. 2022 se na ZS v Kopřivnici uskutečnil turnaj 3. tříd (r. 2013) s názvem „Kopřivnický megapuk“. Turnaje se zúčastnilo 6 hokejových klubů - domácí tým HC Kopřivnice, z okolních klubů AZ Havířov a HC Frýdek-Místek. Velice nás potěšila účast vzdálenějších klubů, a to HC Brumov-Bylnice, HC Technika Brno a HC Moravská Třebová. Každý klub měl zastoupení ve 2 výkonnostních skupinách „A“ a „B“. V každé skupině hrál každý s každým, systémem 3 na 3, a všechny týmy si mohly porovnat své hokejové dovednosti.

Sponzorský dar ve formě ovoce do všech šaten jsme obdrželi od supermarketu Kaufland, Penzionu Pod Bílou horou a Autobusové dopravy Mniší.

Sestava HC Kopřivnice:
Brankáři - Jakub Liška, Oliver Maša
Hráči - Alex Číp, Šimon Hruškovský, Christian Libiger, Marek Měhýš, Adam Planěk, Adam Polášek, Horymír Rabyška, Damián Smolar, Jan Šimíček, Štěpán Šrubař, Antonín Štůrala, Jan Tichavský, David Vašut, Sabina Ošmerová, Filip Čechovský, Radomír Jalůvka, Mikuláš Kuchař a Jaroslav Kriške.
Kluci vybojovali medaile také pro Edu Konvičku a Borise Reka, kteří se nemohli turnaje z důvodu nemoci zúčastnit.

Děkujeme trenérům Ing. Bohuslavu Hruškovskému a Romanu Libigerovi za celoroční práci a čas, který týmu věnují. Díky jejich hokejovému srdci dovedli domácí tým A i B ke zlatému vítězství.

Celkové výsledky:
1. HC Kopřivnice
2. HC Frýdek-Místek
3. AZ Havířov
4. HC Brumov-Bylnice
5. HC Moravská Třebová
6. HC Technika Brno.

Věřím, že si rodiče, děti, trenéři i fanoušci sportovní sobotu užili a odnesli si plno zážitků z vyrovnaných soubojů skvělých hokejových týmů. Domácí tým musel bojovat až do poslední chvíle, ostatní týmy mu vítězný pohár nedaly zadarmo. Fanoušci zajistili skvělou atmosféru a turnaj byl pro kluky výjimečným zážitkem.

Hokejový turnaj 3. tříd KOPŘIVNICKÝ MEGAPUK-2022
Foto: Martina Šmídová

 
Sobota, 29 leden 2022

Týden hokeje v Kopřivnici

V pátek 28.1. 2022 proběhlo druhé kolo celostátní svazové náborové akce „Týden hokeje“

I přes covidové nástrahy se nám podařilo tuto akci úspěšně uskutečnit a k radosti celého organizačního týmu jsme přivítali 19 nových hokejových nadějí. Pěvně věříme, že většina, ne-li všichni se úspěšně zapojí co nejrychleji do aktivní přípravy tohoto krásného sportu.

Příjemným zpestřením páteční akce byla navíc účast kolegů z ČSLH společně s hokejovým maskotem PUKEM a speciálním hostem – českou hokejovou osobností Davidem Moravcem.

PUK se společně s domácím maskotem Olafem skvěle doplňovali a dětem dopřáli skvělý zážitek.

Děkujeme všem zúčastněným za podporu, zvláště pak novým nadějím.

Společné foto - Týden hokeje v Kopřivnici

 
Úterý, 18 leden 2022

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 28.1.

Přijďte v pátek 28.1.2022 od 14:30 – 17:00 na zimní stadion v Kopřivnici na akci Týden hokeje

V pátek 28.1.2022 od 14:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. … HC Kopřivnice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Kopřivnici akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Michala Nevrklu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde .

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
Pondělí, 06 prosinec 2021

Hokejový turnaj dětí ročníku 2014 a mladších "O Pohár města Kopřivnice"

Dne 4.12.2021 se uskutečnil na zimním stadionu v Kopřivnici turnaj „O pohár města Kopřivnice“ v minihokeji dětí ročníku 2014 a mladších. Celkem se turnaje zúčastnilo 5 klubů. Kromě hráčů domácí HC Kopřivnice přijely družstva z Třince, Ostravy Poruby, Frýdku Místku a Orlové, kde každý klub nasadil 2.týmy. Pro všechny platil stejný systém zápasů (každý s každým), které se hrály na ploše jedné třetiny. Po velkých bojích, při kterých mladé hokejové naděje Kopřivnice a ne jen ony ukázaly své schopnosti a také velké hokejové srdíčko, se všichni dočkali ocenění pohárem a medailí. Po velkých bojích, po kterých naše děti většinou slavily vítězství, si na krky mohly pověsit zlaté a stříbrné medaile !!! GRATULUJEME!!!

Děkujeme všem hráčům, rodičům, trenérům, rozhodčím a dalším za příjemně strávený den a samozřejmě také sponzorům v čele s městem Kopřivnice a firmou Autoklever díky nimž jsme mohli tento turnaj zorganizovat.

Sestava družstva HC Kopřivnice: Brankáři – Mašková, Koval, Hráči - Vokáčová, Vokáč, Kabeláč, Čechovský A, Čechovský F., Pavlát, Bartosch, Kuchař, Jalůvka, Rek, Nesvadba, Pařil, Hes, Majkus, Moric, Lyčka, Křenek, Klučík, Najdek, Špaček

Bylo mi ctí a děkuji, že jsem mohl být součástí tak skvělého kolektivu a jedním z trenérů, kteří tyto kopřivnické naděje vedou na ledě i mimo led k tak skvělým výsledkům.

Petr Němec

O pohár města Kopřivnice v minihokeji dětí ročníku 2014

 
Neděle, 26 září 2021

POJĎ HRÁT HOKEJ (týden hokeje)

Po roční neplánované výluce HC Kopřivnice znova 24. 9. 2021 s radostí otevřel zimní stadion pro plánovanou akci POJĎ HRÁT HOKEJ (týden hokeje). Přivítali jsme 18 nadějných posil pro náš klub.

Pro děti jsem připravili hodinovou zábavu v tělocvičně, kde jsi formou hry vyzkoušeli své pohybové dovednosti a navázali tím první kontakt se svými trenéry. Dále pro rodiče byla připravena prezentace, ve které byla zmíněna historie a současnost klubu a v krátkosti byly také seznámeni s činnostmi v mládežnických kategoriích klubu a jejich podporou.

V 16 hodin se konečně otevřela dvířka na ledovou plochu a tím si mohly děti vyzkoušet na 11 stanovištích své dovednosti a jejich mentory byli nejen trenéři ale i hráči z vyšších kategorií.

Rodičům byla předvedena i hra v minihokeji.

Po celou dobu jak na „suchu“, tak i na ledě podporoval děti i Olaf (maskot), který děti přivítal, povzbuzoval, hrál si s nimi a hodina a čtvrt utekla tak rychle, že žádné z dětí nechtělo uvěřit, že je čas jít z ledu.

Všem zúčastněným rodičům za zájem o náš klub a tento krásný sport děkujeme!

Se všemi se těšíme na viděnou na nadcházejících trénincích přípravky HC Kopřivnice.

Fotogalerii z podařené akce týden hokeje si můžete připomenout a prohlédnout ZDE

Společné foto z akce POJĎ HRÁT HOKEJ (týden hokeje)

 
Úterý, 07 červenec 2020

Letní hokejový kemp HC Kopřivnice
přípravka HC 2 – HC 5

Termín:
8.-9.8.2020
denně - od 7:45 do 16:00hod
Místo konání: ZS Kopřivnice
Cena: 1 000 Kč
Kategorie: Hráči HC Kopřivnice
I. skupina - ročníky 2012+2013
II. skupina – ročníky 2010+2011
Trenéři na kempu: Petr Němec – licence B
Michal Nevrkla, Vít Stránský, Lukáš Bílek, Jan Burget, Bohuslav Hruškovský, Roman Libiger, Miroslav Imrich – všichni licence C
René Fendrich – trenér brankářů
V ceně: Zajištěno každodenní dvoufázové tréninky na ledě a na suchu. Obědy, svačina, pitný režim.
S sebou: kompletní hokejovou výzbroj, hokejku, švihadlo, flašku na pití, vhodné sportovní oblečení a obutí do tělocvičny i na ven, kartičku zdravotní pojišťovny.
Zapomeňte na mobilní telefony, tablety a podobné multimediální zařízení. Bavit se budete mezi sebou!

Program kempu .

Přihlášky: do 24.7.2020 na e-mail:  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , pro přihlášení nutně uvést jméno hráče, ročník narození, jméno rodiče a telefonní kontakt na rodiče. Dále na stránkách HC Kopřivnice je k stáhnutí prohlášení o bezinfekčnosti - na začátku kempu nutně odevzdat trenérům.

Platba: na účet č.: 670100-2217503628/6210 do 24.7.2020 - do poznámky prosím jméno hráče, ročník

 

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.