Středa, 28 červen 2017

Zakončení letní tréninkové přípravy

Nejlepší 🙂 zakončení letní tréninkové přípravy jaké jsme si mohli přát zakončené zápasem 🏒🔝 SYNOVÉ - TÁTOVÉ (DĚDOVÉ).
Mamky a babičky 🙂 skvěle fandily a na kluky čekala na konci sladká odměna :-)

DÍKY VŠEM.
Zakončení letní tréninkové přípravy SYNOVÉ-TÁTOVÉ (DĚDOVÉ)

Úterý, 27 červen 2017

Hokejisté na mezinárodním INLINE 2017

17.6.2017 Ostrava jako jediné město v ČR konala i v letošním roce opět závody Světového poháru, World Inline Cup. Kromě hlavního závodu připravila opět i závody pro hobby inlinery a samozřejmě i pro děti v mnoha kategoriích.

Závod pro hobby inlinery zastupovali i naše “hokejové” hvězdy HC Kopřivnice!!! V kategorii dívek se na prvním místě umístila Karolína Krupníková (5.třída) a v kategorii kluků obsadili všechna tři místa !!! (3.místo Jirka Němec(4.třída) 2.místo Petr Krupník (2.třída), 1.místo Matouš Vrubel (3. třída) GRATULACE !!!!!

Více informací na webu Life in Line

Středa, 14 červen 2017

Poděkování Slumeko za dresy přípravce

Díky firmě Slumeko mohou hokejisté 1. a 2.třídy trénovat v novém sportovním oblečení v barvách HC Kopřivnice - tímto moc děkujeme za podporu, je moc fajn trénovat ve stejných barvách - jsme jeden TÝM :-)
Dresy od Slumeka

Sobota, 06 květen 2017

Letní příprava s podporou skupiny MIRAI

LETNI suchou přípravu HC 3,4 v pátek 5.5.2017 zpestrila skupina MIRAI se svou písničkou, kterou si kluci zpívají před zapasy ... dekujeme skupině MIRAI a Martině Krupnikové, která vše zorganizovala!

A takto to vypadá bez kapely:

Pátek, 21 duben 2017

Rozpis tréninků přípravky na květen:

PŘÍPRAVKA
úterý 15:30-16:30 tělocvična zimní stadión s sebou florbalovou hokejku, sportovní oděv, sportovní obuv a pití
pátek 16:00-17:00 plocha zimní stadion s sebou hokejku, hokejové rukavice, sportovní oděv, sportovní obuv a pití

1+2 TŘÍDA
pondělí 17:00-18:00 tělocvična Sokolka Štramberk s sebou florbalovou hokejku, sportovní oděv, sportovní obuv a pití
středa 17:00-18:00 tělocvična Sokolka Štramberk s sebou florbalovou hokejku, sportovní oděv, sportovní obuv a pití

3. třída uzavřela sezónu mezinárodními turnaji

Ostraváček 2017 Hockey Academy David Moravec (7. - 9.4. 2017 pro ročník 2008, 3 třída)

3. třída  Jirkou NovotnýmPrestižní mezinárodní soutěž vybraných 24 týmů z ČR, Slovenska a Ukrajiny, jenž po tři dny sváděli zápasy a bojovali o co nejlepší umístění. Naši hráči 3. třídy byli letos organizátory vybráni!
První zkušenosti s velkým turnajem neskončily propadákem, zato jsme nechali velmi dobrý dojem!
Taky jsme neskončili poslední, ani předposlední, což bylo hlavním cílem této akce. Bojovnost a nasazení hráčů bylo velmi vysoké. V kabině se s našimi přišel vyfotit i Jiří Novotný – “zlatý” mistr světa r.2010 v Německu.

Kája KrupníkováNejlepším hráčem - hráčkou kopřivnického klubu byla vyhlášena Karolína Krupníková.

Poděkování patří hráčům, trenérům, fandícím dětem a rodičům.

Složení týmu HC Kopřivnice (Kája Krupníková,Šimon Tončík, Matouš Vrubel, Adam Prokeš, Sidney Rek a Jakub Jalůvka) a HC Černí Vlci Rožnov p.R ( Sebastián Žižka branka, Sebastián Chalupa , Radim Simsa, Filip Lukašik / Jakub Krupa )

Trenéři : Petr Krupník, Kamil Valentik- Rožnov p.R.

O POHÁR PORUBY 2017 (13.4.2017)

Medaile Tento závěrečný mezinárodní turnaj ročníku 2008 (3.třída) sezóny se zůčastnilo 8 týmů - RT Torax Poruba,Krnov, Prostějov, Brno, Uničov, Bratislava a Kopřivnice.
Po dvou výhrách a jedné prohře byli kopřivničtí celkově ve skupině druzí, čímž si zajistili postup do finálové skupiny.
Ve finále Kopřivnice podlehla o jediný gól domácímu celku, čímž získali nepopulární "bramborovou" medaili.
Tým HC Kopřivnice předvedl velkou bojovnost a obětavost ve hře.

Během turnaje byla vyhlášena i soutěž na rychlost, obratnost a techniku. Z našich Kopřivnických zástupců a celkový vítěz rychlostní soutěže byl Sidney Rek, za nejlepšího hráče HC Kopřivnice byl vyhlášen Matouš Vrubel.

Složení týmu HC Kopřivnice : Kája Krupníková, Šimon Tončík, Matouš Vrubel, Adam Prokeš, Sidney Rek, Jakub Jalůvka, Matyáš Paseka, Petr Krupník, Jiří Němec.
Trenéři : Richard Paseka, Petr Krupník, Petr Němec

Tímto dvěma turnaji tak třetí třída (přípravka) zakončila sezónu,
V příštím sezóně je čeká již hra na celé hřiště. Držíme palce !!
3. třída

Pondělí, 03 duben 2017

Není nad to zakončit hokejovou sezónu s medailí na krku :-)

Přípravka HC Kopřivnice se se sezónou rozloučila dvěmi turnaji pro hráče ročníků 2010.

První turnaj jsme odehráli v Karviné, kde se zůčastnilo 12 mužstev, hrálo se na 3 hřištích a každý zápas trval 15 minut.

Další turnaj jsme hráli v Novém Jičíně, kde se přihlásilo 12 týmů a opět se hrálo na třech hřištích a zápas trval 30 minut.

Kluci byli na oba turnaje rozděleni tak, aby si každý zahrál a užil si na závěr sezóny atmosféru hokejového turnaje a měl možnost zabojovat o medaili, což se klukům na obou turnajích svou bojovností,přístupem a šikovností podařilo:-)

Turnaj přípravky ročníku 2010 Turnaj přípravky ročníku 2010

Pondělí, 20 březen 2017

Turnaje 3. a 4. třídy

Dne 18.3. hráli naši "čtvrťáci" v Rožnově (r. 2007), kde obsadili 3. místo.

Fotogalerie turnajů 3. a 4. třídy Fotogalerie turnajů 3. a 4. třídy Fotogalerie turnajů 3. a 4. třídy

V neděli 19.3. hráli "třeťáci" ve Studénce (r.2008) nerozhodně a zrovna tak proti Rožnovu. Nakonec HC Kopřivnice zvítězila nad Rožnovem na nájezdy. Hezký adrenalinový zážitek zvláště při vyrovnávacím gólu se Studénkou, a naši hrou v posledních 10 sekundách hrou "powerplay". Díky rodičům za skvělé fandění a největší dík panu trenérovi Němcovi za "Rožnov" a panu trenérovi Krupníkovi za "Studénku".

Úterý, 14 březen 2017

Hokejisté Černých vlků vyhráli turnaj ročníku 2007 a ml. v Táboře

Na výborně obsazeném turnaji mladých nadějí roč.2007 a ml. v Táboře ve dnech 11.-12.3. uspěli lední hokejisté smíšeného družstva Černých vlků z Rožnova a Kopřivnice na výbornou. Tým byl sestaven z hráčů Rožnova pod Radhoštěm a Kopřivnice.