Pondělí, 20 březen 2017

Turnaje 3. a 4. třídy

Dne 18.3. hráli naši "čtvrťáci" v Rožnově (r. 2007), kde obsadili 3. místo.

Fotogalerie turnajů 3. a 4. třídy Fotogalerie turnajů 3. a 4. třídy Fotogalerie turnajů 3. a 4. třídy

V neděli 19.3. hráli "třeťáci" ve Studénce (r.2008) nerozhodně a zrovna tak proti Rožnovu. Nakonec HC Kopřivnice zvítězila nad Rožnovem na nájezdy. Hezký adrenalinový zážitek zvláště při vyrovnávacím gólu se Studénkou, a naši hrou v posledních 10 sekundách hrou "powerplay". Díky rodičům za skvělé fandění a největší dík panu trenérovi Němcovi za "Rožnov" a panu trenérovi Krupníkovi za "Studénku".

 
Úterý, 14 březen 2017

Hokejisté Černých vlků vyhráli turnaj ročníku 2007 a ml. v Táboře

Na výborně obsazeném turnaji mladých nadějí roč.2007 a ml. v Táboře ve dnech 11.-12.3. uspěli lední hokejisté smíšeného družstva Černých vlků z Rožnova a Kopřivnice na výbornou. Tým byl sestaven z hráčů Rožnova pod Radhoštěm a Kopřivnice.

Celý článek...
 
Sobota, 11 březen 2017

Společné foto přípravek

Na závěr sezóny si nejmenší nechali udělat společné foto.

HC Kopřivnice předpřípravka sezóna 2016-2017
HC Kopřivnice předpřípravka sezóna 2016-2017
HC Kopřivnice přípravka sezóna 2016-2017
HC Kopřivnice přípravka sezóna 2016-2017
 
Čtvrtek, 09 březen 2017

KLP - fotogalerie ze zápasu s Rožnovem

Fotogalerie zápasu KLP HC Kopřivnice - HC Rožnov pod R. Fotogalerie zápasu KLP HC Kopřivnice - HC Rožnov pod R. Fotogalerie zápasu KLP HC Kopřivnice - HC Rožnov pod R.
Celý článek...
 
Neděle, 26 únor 2017

Hokejový turnaj přípravek - Kopřivnický puk

1.ročník turnaje PŘÍPRAVEK "Kopřivnický puk 2017" je za námi.

Fotogalerie hokejový turnaj přípravek - Kopřivnický puk Fotogalerie hokejový turnaj přípravek - Kopřivnický puk Fotogalerie hokejový turnaj přípravek - Kopřivnický puk
Celý článek...
 
Pondělí, 20 únor 2017

Hokejový turnaj přípravek - Kopřivnický puk

HC Kopřivnice PŘÍPRAVKA informuje o blížícím se turnaji v Kopřivnici. Jedná se o 1. ročník turnaje, který pořádá náš klub ve spolupráci s městem Kopřivnice pod názvem "KOPŘIVNICKÝ PUK 2017" a do budoucna bychom z tohoto turnaje chtěli udělat tradici. Pro začátek se zúčastní 3 týmy. Naše pozvání přijali HC OCELÁŘI TŘINEC a HC BÝCI KARVINÁ. Bude se hrát na dvou hřištích "A" (2009-2010) a "B" (2010-2011).

KOPRIVNICKY_PUK_2017.jpg

 
Sobota, 28 leden 2017

Akce „Pojď hrát hokej“ proběhla úspěšně také v Kopřivnici

V rámci „Týdne hokeje“ proběhla 27.1.2017 náborová akce na zimním stadionu v Kopřivnici. Hokejový klub připravil program plný her, se snahou přiblížit novým i stávajícím zájemcům z řad kluků i děvčat ve věku 4 až 8 let prostředí zimního stadionu a možnost vyzkoušet si první krůčky na ledě pod vedením zkušených trenérů, vystřelit si na opravdového brankáře.

Fotogalerie akce Pojď hrát hokej - Hockey club Kopřivnice Fotogalerie akce Pojď hrát hokej - Hockey club Kopřivnice Fotogalerie akce Pojď hrát hokej - Hockey club Kopřivnice
Celý článek...
 
Neděle, 22 leden 2017

Modro-žlutá hokejová parta! :-)

Modro-žlutá hokejová parta! :-)
 
Sobota, 07 leden 2017
Týden hokeje v Kopřivnici
 
Sobota, 07 leden 2017

Přijďte v pátek 27.1.2017 v 16.30 hod na Zimní stadion HC Kopřivnice na akci Týden hokeje

V pátek 27.1.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hockey club Kopřivnice ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na kopřivnickém zimní stadionu vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na trenéra přípravky (mobil 730 177 810) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Těšíme se na Vás !!!

 
Sobota, 31 prosinec 2016

Silvestrovský zápas
HC přípravka
synové - tátové (dědové)Wink

Fotogalerie silvestrovského zápasu přípravky HC Kopřivnice Fotogalerie silvestrovského zápasu přípravky HC Kopřivnice Fotogalerie silvestrovského zápasu přípravky HC Kopřivnice
Celý článek...
 

Kalendář akcí a výsledků

Logo Pojď hrát hokej logo MSK Nábor Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Polivar logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM logo NIMDA
logo Schindler logo Bortel
logohc
hokejová škola

ZŠ Dr. Milady Horákové

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.