Příprava nejmladěích

Nejmladší hokejisté i hokejistky, skup. Přípravka i nábor (2019 a mladší), i ti, kteří by s hokejem chtěli teprve začít, budou od příštího týdne, tedy od 21.5.trénovat takto:
Út 17-18:15 hod.
Čt 16-17:15 hod.
Sraz vždy na zimním stadionu.
 

Kondiční soustředění 30.5. - 2.6. června 2024

Místo konání: Turist Hotel Euro (Hutisko-Solanec)

Termín soustředění: čtvrtek 30.5. - neděle 2.6.2023

Čas příjezdu: čtvrtek30.5.2023 v 15:00 – 15:30 hodin

Čas odjezdu: neděle 2.6.2023 v odpoledních hodinách ( 13:30 - 14:00 hodin)

Pro ročníky: 2008+2009+2010 + 2011+2012

Vedoucí trenéři: L. Polášek, R. Fojtík, J. Kofroň
Případné dotazy zodpoví L. Polášek tel.: 603 266 874

Cena soustředění: 3.000,- Kč

Přihlášky: do 17.5.2023 na e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , pro přihlášení nutně uvést jméno hráče, termín soustředění, ročník narození, jméno rodiče a telefonní kontakt na rodiče. Dále prohlášení o bezinfekčnosti - při příjezdu nutně odevzdat trenérům.

Platba: na účet č.: 2402537344/2010 do 17. 5.2023 - do poznámky prosím jméno hráče, ročník

Cíle soustředění: Zkvalitnit přípravu na zimní sezónu po kondiční stránce, komplexní rozvoj pohybových schopností hráčů (koordinace, rychlost, síla, vytrvalost), rozvíjet všestrannost doplňkovými sporty, osvojení znalostí strečinku a správného způsobu rozcvičování. Stmelit hráče jako tým a učit je práci v kolektivu.

Celý článek...
 

Dorost na turnaji ve Švédsku

Po ukončení sezóny jsme si zajeli na turnaj do Švédského města Vänerborg, který se nachází hodinu a půl cesty od Göteborgu.

Dorost HC Kopřivnice na turnaji ve Švédsku Turnaj byl rozdělený do dvou skupin po čtyřech týmech. Mimo švédské týmy se turnaje zúčastnil jeden tým z Belgie. Pro nás všechny to byla velká sportovní zkušenost, na kterou budeme všichni dlouho vzpomínat. Kluci si vyzkoušeli trochu jiný styl hokeje. Švédské týmy byly velice silné a houževnaté. Na turnaji jsme obsadili šesté místo. Všechny naše zápasy byly výsledkově vyrovnané. Po celou dobu turnaje nenastal jediný problém z pohledu chování nebo disciplíny a za to chci všem poděkovat. Turnaj byl skvělý po všech stránkách, možná se na tento turnaj v budoucnu ještě vypravíme.

Naše výsledky na turnaji:
Vänerborg - HC Černí Vlci 3:0
Hisingen Hockey - HC Černí Vlci 7:5
Granitor - HC Černí Vlci 4:1
Red Knights Ice Hockey - HC Černí Vlci 2:5
Vänerborg - HC Černí Vlci 4:3 SN

Libor Polášek
trenér HC Černí Vlci

 

Ukončení sezóny 2023/2024

Sezóna 2023/2024 je již za námi. Než ledovou plochu definitivně nahradí plocha na in-line, na níž bude během května a června probíhat suchá příprava, tak bych rád poděkoval. Velké DÍKY patří všem trenérům mládeže, kteří stejně jako hráči mají své osobní a pracovní každodenní povinnosti a k tomu ještě vychovávají naše mladé hokejisty a věnují jim všechen svůj volný čas. Práce trenérů nejmenších hokejistů je i zavazující, neboť výchova hokejistů vyžaduje trpělivost a nekonečně dlouhý čas, bez ohledu na své volno, který všichni trenéři mládeže pro malé hokejisty obětují. Poděkování a velké DÍKY patří i všem vedoucím, kteří ve svých třídách, zajišťovali hladký průběh sezóny, plánovali a pečovali o děti a byly pro ně podporou. Největší poděkování však samozřejmě patří všem rodičům napříč kategoriemi, bez jejichž podpory bychom mládežnický hokej nemohli dělat na dobré úrovni. Rád bych ještě za celé vedení klubu poděkoval městu Kopřivnice za podporu celého klubu. Nemalé díky patří opět i všem našim sponzorům. Velice si ceníme i podpory našich fanoušků a spolupráce s rodiči hráčů. O plánech a vizích do dalších sezón a dalších let vás budeme také informovat. Doufám, že se společně podle plánu v srpnu potkáme znovu u ledu.

Martin Moric, viceprezident HC Kopřivnice

 

Skončila základní část soutěže dorostu

V této sezóně se regionální liga dorostu hrála v novém soutěžním modelu, ve kterém týmy odehrály více utkání v základní části než v předchozích letech. My jsme po této části obsadili druhé místo ve skupině Zlínského kraje. Po 22 utkáních se nám podařilo získat 43 bodů a pouze o skóre, které jsme měli na dálku horší než Vrchlabí jsme se do skupiny o postup do ligy dorostu neprobojovali. Tento fakt nás však nemusí mrzet, ba naopak je tento výsledek a umístění obrazem naší dobré práce. Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu a jako bonus jsme na konci sezóny připravili krásný hokejový výlet na turnaj do Švédska.

Libor Polášek
trenér dorostu HC Černí Vlci

 

Pojď hrát hokej

V pátek 19. 1. 2024 proběhla na zimním stadionu v Kopřivnici akce Pojď hrát hokej! Tuto akci pořádal náš klub za výrazné podpory Českého svazu ledního hokeje v rámci Týdne hokeje pořádaného na zimních stadionech po celé ČR.


Pojď hrát hokej v Kopřivnici Stejně jako v minulých ročnících, tak ani letos jsme přípravu na akci nepodcenili. Za využití informačních letáků a materiálů od hokejového svazu  byly osloveny mateřské školky, školy a veřejnost na výlepových plochách v našem městě i v přilehlém okolí. Akce byla propagována také na sociálních sítích.
Samotná akce začala od 16:30 registrací účastníků, po které plynule navazoval program vedle ledové plochy. Na čtyřech stanovištích si děti mohly vyzkoušet střelbu na branku s míčky, puky, opičí dráhu a další pohybové aktivity.
Následovala prezentace pro rodiče, na které se dozvěděli něco nejen o více než devadesátileté historii klubu, ale také o smyslu akce Týden hokeje. Součástí prezentace byla také ukázka výstroje i představení možností podpory klubu malým hokejistům.
Po ukončení programu "na suchu" nastal účastníky dlouho očekávaný okamžik, a to příprava na ledovou plochu. Dětem byly zapůjčeny chybějící helmy, brusle, rukavice a hurá do hlavní části samotného programu, která mohla začít přímo na ledové ploše. 8 zkušených trenérů bylo připraveno na jednotlivých stanovištích, aby zapojili nové hokejové naděje do spousty nových cvičení. Děti připravené aktivity bavily a věříme, že pro všechny zúčastněné to byl pěkný a radostný zážitek.
Úspěšnou akci jsme zakončili společnou fotografií jak s novými dětmi, kterých bylo skvělých 38, tak s přítomnými hráči a trenéry na ledě.
Největším potěšením pro trenéry a organizátory akce bude, když co nejvíce z vás přijde i na výuku bruslení a hokeje do naší přípravky. Tato pozvánka samozřejmě patří i těm, kteří tady tentokrát nebyli, ale dětem se hokej líbí a můžou si ho přijít kdykoliv vyzkoušet.

Foto galerie zde
 

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 19.1.

Přijďte v pátek 19.1.2024 16:30 - 19:00 na zimní stadion v Kopřivnici na akci Týden hokeje

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 19.1.2024 V pátek 19.1.2024 od 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Kopřivnice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou je možnost si je zapůjčit na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro holky a kluky ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde .

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná pojedenácté po celé České republice a celkově už podvanácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
PF 2024
 

Besedění v cíli

díl druhý v úterý 20. 6. 2023 v 17 hod. v Katolické besedě v Kopřivnici

Besedění v cíli Možná jste si všimli, že součástí předávání ocenění v anketě Sportovec města Kopřivnice byly příjemné dialogy na „červené pohovce“. Toto povídání měly pod taktovkou moderátorky Soňa Smoláková a Petra Lípová, obě bývalé úspěšné sportovkyně z Kopřivnice nyní působící pod havičkou ASK Kopřivnice. Právě z jejich nápadu vznikl sportovní podcast „V cíli“, kde zpovídají zajímavé sportovní osobnosti z Kopřivnice. Z oblasti hokeje byste na klasických platformách jako je např. Spotify mohli najít rozhovor s Radkem Bonkem nebo Tomášem Fleischmannem. Další aktivitou v rámci jejich projektu je tzv. Besedění v cíli. V úterý 20. 6. od 17 hodin bude tématem lední hokej. Moderátorky budou zpovídat dva bývalé odchovance kopřivnického hokeje. Prvním bude bývalý brankář, mládežnický reprezentant a také trenér Ivo Milich. Jeho kolegou diskutujícím bude bývalý hráč, ještě nedávno trenér mužského A-čka a současný šéftrenér mládeže Jaroslav Kofroň. Přijďte si i vy poslechnout, jaké to bylo, když oni sami s hokejem začínali, jak se změnily trenérské přístupy za poslední léta a mnoho dalších zajímavostí. Pokud byste náhodou nestihli být přímo na místě, bude možné si toto Besedění pustit i ze záznamu .

 

Letní hokejový kemp HC Kopřivnice

Termín:
7.-11.8.2023
denně - od 8:00 – 15:30hod
Místo konání: ZS Kopřivnice
Cena: 2 600 Kč
Kategorie: Hráči HC Kopřivnice
I. skupina - ročníky 2007+2008+2009
II. skupina – ročníky 2010+2011
Trenéři na kempu: Libor Polášek – licence A - hlavní vedoucí,
Jaroslav Kofroň – licence B
Radek Fojtík – licence B
Maxim Kučera – trenér brankářů
V ceně: Zajištěno každodenní dvoufázové tréninky na ledě a na suchu. Obědy, svačina, pitný režim.
S sebou: kompletní hokejovou výzbroj, hokejku, švihadlo, flašku na pití, vhodné sportovní oblečení a obutí do tělocvičny i na ven, kartičku zdravotní pojišťovny.

Program kempu bude upřesněn na stránkách HC Kopřivnice 14 dní před zahájením.

Přihlášky: do 15.7.2023 na e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , pro přihlášení nutně uvést jméno hráče, ročník narození, jméno rodiče a telefonní kontakt na rodiče. Dále na stránkách HC Kopřivnice je k stáhnutí prohlášení o bezinfekčnosti - na začátku kempu nutně odevzdat trenérům.

Platba: na účet č.: 2402537344/2010 do 17.7.2023 - do poznámky prosím jméno hráče, ročník

 

Soustředění na Hutisku,

které tentokrát proběhlo ve dvou turnusech se opět nadmíru povedlo a získanou fyzičku určitě zúročíme v nastávající sezóně. Klukům děkuji za účast a jejich snahu v tréninku.

Libor Polášek
trenér HC Kopřivnice

Fotogalerie soustředění na Hutisku Fotogalerie soustředění na Hutisku Fotogalerie soustředění na Hutisku
 

Sportovně turistický příměstský tábor
plný zábavy, her a poznávání les.png

Kdy: 10.7. – 14.7.2023 (8 – 16 hod.) 
Kde: Okolí Kopřivnice 
Pro koho: Pro děti od 7 – 12 let 
Cena: 2 000,- Kč (v ceně strava a pitný režim po celý den, vstupné, cestovné, ceny, pedagogický dozor, zdravotník) 
   
Bližší informace:
Libor Polášek    mobil 603266874
  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny  
 

PROHLÍDKY HRÁČŮ LEDNÍHO HOKEJE

Z důvodu množících se případů srdečních příhod hráčů ledního hokeje u nás i ve světě, které končí zanecháním aktivní činnosti, invaliditou či úmrtím, rozhodl VV ČSLH na svém pravidelném zasedání dne 27.11.2008 zavést povinné lékařské vyšetření kardiovaskulárního systému jako součást lékařské preventivní prohlídky u všech hráčů ledního hokeje v soutěžích řízených ČSLH.

Každý hráč, hrající soutěže (přípravka, žáci, dorost, junioři, muži) tedy musí mít potvrzení o lékařské prohlídce (posudek o zdravotní způsobilosti); potvrzení je platné 1 rok; za dodržování této povinnosti odpovídá příslušný hokejový klub a po hráčích vyžaduje uskutečnění této prohlídky, která je lékařem potvrzena na dokumentu „Posudek o zdravotní způsobilosti.

Celý článek...
 

Příspěvky HC 2022/2023

Od 1.5.2023 zahájíme novou sezonu 2023/24. Věnujte, prosím, pozornost změnám hráčským příspěvkům v níže uvedené tabulce.
Pro zajištění fungování všech mládežnických kategorií na stávající úrovni s odpovídajícím trenérským týmem a zabezpečením, včetně broušení bruslí na automatické brusce zdarma, jsou pravidelné a včasné platby nezbytnou podmínkou.

Hráčské příspěvky
ročník roční měsíční vedoucí družstva/asistent trenéra var. symbol Poznámka
První sezóna 2023/24 pro nové hráče, kteří nastoupí v období od 1.5.2023 do 31.3. 2024 je ZDARMA
Nábor  2100  300  0  50  září - březen (bez letní přípravy)
1. třída 2017
 4800  400  2400  100  1.5. - 30.4.
2. třída 2016  4800  400  2400  200  1.5. - 30.4.
3. třída 2015  8400  700  4200  300  1.5. - 30.4.
4. třída 2014  8400  700  4200  400  1.5. - 30.4.
5. třída 2013  10800  900  5400  500  1.5. - 30.4.
6. třída 2012  10800  900  5400  600  1.5. - 30.4.
7. třída 2011  10800  900  5400  700  1.5. - 30.4.
8. třída 2010  10800  900  5400  800  1.5. - 30.4.
9. třída 2009 včetně dorostu  10800  900  5400  900  1.5. - 30.4.

sourozenci: mladší sourozenec platí 50% hráčského příspěvku ze své kategorie
Hráčské příspěvky se promíjí v případě mladšího sourozence, který má dva starší sourozence v klubu
brankář: od 5 třídy je brankář osvobozen od hráčského příspěvků

Měsíční splátky se hradí vždy do 20. dne měsíce za daný měsíc na klubový účet HC Kopřivnice č.ú.1772223399/0800
Zajistěte si prosím nastavení Vašich trvalých příkazů od měsíce května 2023, tzn.uhrazení první částky do 20.5.2023.

Poznámka k platbě: Jméno a příjmení hráče, správný v.s. určující tréninkovou jednotku (viz tabulka) , rč hráče (postačí prvních 6 čísel (před lomítkem))

 

Členské příspěvky
Platby členských příspěvků se provádí jednou ročně v hotovosti, vedoucím dané kategorie (třídy) nejpozději do 31.12.2023

Hráč, trenér, vedoucí družstva: 300,- Kč

 

Kondiční soustředění 1. - 4. června 2023

Místo konání: Turist Hotel Euro (Hutisko-Solanec)

Termín soustředění: čtvrtek 1.6. - neděle 4.6.2023

Čas příjezdu: čtvrtek 1.6.2023 v 15:00 – 15:30 hodin

Čas odjezdu: neděle 4.6.2023 v odpoledních hodinách ( 14:00 - 14:45 hodin)

Pro ročníky: 2010 + 2011

Vedoucí trenéři: L. Polášek, R. Fojtík, J. Kofroň, L. Bílek
Případné dotazy zodpoví L. Polášek tel.: 603 266 874

Cena soustředění: 3.000,- Kč

Přihlášky: do 22.5.2023 na e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , pro přihlášení nutně uvést jméno hráče, termín soustředění, ročník narození, jméno rodiče a telefonní kontakt na rodiče. Dále prohlášení o bezinfekčnosti - při příjezdu nutně odevzdat trenérům.

Platba: na účet č.: 2402537344/2010 do 22. 5.2023 - do poznámky prosím jméno hráče, ročník

Cíle soustředění: Zkvalitnit přípravu na zimní sezónu po kondiční stránce, komplexní rozvoj pohybových schopností hráčů (koordinace, rychlost, síla, vytrvalost), rozvíjet všestrannost doplňkovými sporty, osvojení znalostí strečinku a správného způsobu rozcvičování. Stmelit hráče jako tým a učit je práci v kolektivu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2023-2024

Muži

Dorost

9.třída

8.třída

7.třída

6.třída

5.třída

4.třída

3.třída

2.třída


Celý článek...
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA logo VOSKOP Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

2 hosté

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.