Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 28.1.

Přijďte v pátek 28.1.2022 od 14:30 – 17:00 na zimní stadion v Kopřivnici na akci Týden hokeje

V pátek 28.1.2022 od 14:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. … HC Kopřivnice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Kopřivnici akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Michala Nevrklu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde .

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 

Testování do konce roku 2021 - info

Dne 14.12. proběhne poslední PCR testování na zimním stadiónu v tomto roce, v následujících dvou týdnech do konce roku se testovat nebude. Další testování proběhne až po Novém roce dne 4.1. ve stejném čase od 17:30-19:00 hod. a následně poběží opět na týdenní periodě v úterky.
 

Hokejový turnaj dětí ročníku 2014 a mladších "O Pohár města Kopřivnice"

Dne 4.12.2021 se uskutečnil na zimním stadionu v Kopřivnici turnaj „O pohár města Kopřivnice“ v minihokeji dětí ročníku 2014 a mladších. Celkem se turnaje zúčastnilo 5 klubů. Kromě hráčů domácí HC Kopřivnice přijely družstva z Třince, Ostravy Poruby, Frýdku Místku a Orlové, kde každý klub nasadil 2.týmy. Pro všechny platil stejný systém zápasů (každý s každým), které se hrály na ploše jedné třetiny. Po velkých bojích, při kterých mladé hokejové naděje Kopřivnice a ne jen ony ukázaly své schopnosti a také velké hokejové srdíčko, se všichni dočkali ocenění pohárem a medailí. Po velkých bojích, po kterých naše děti většinou slavily vítězství, si na krky mohly pověsit zlaté a stříbrné medaile !!! GRATULUJEME!!!

Děkujeme všem hráčům, rodičům, trenérům, rozhodčím a dalším za příjemně strávený den a samozřejmě také sponzorům v čele s městem Kopřivnice a firmou Autoklever díky nimž jsme mohli tento turnaj zorganizovat.

Sestava družstva HC Kopřivnice: Brankáři – Mašková, Koval, Hráči - Vokáčová, Vokáč, Kabeláč, Čechovský A, Čechovský F., Pavlát, Bartosch, Kuchař, Jalůvka, Rek, Nesvadba, Pařil, Hes, Majkus, Moric, Lyčka, Křenek, Klučík, Najdek, Špaček

Bylo mi ctí a děkuji, že jsem mohl být součástí tak skvělého kolektivu a jedním z trenérů, kteří tyto kopřivnické naděje vedou na ledě i mimo led k tak skvělým výsledkům.

Petr Němec

O pohár města Kopřivnice v minihokeji dětí ročníku 2014

 

Mimořádná opatření ve sportovních klubech platné od 22.11.2021

Od 22.11.2021 byla přijata nová opatření ve vztahu ke snížení šíření nemoci COVID 19, pro sportovní kluby a zaměstnance sportovních klubů je vše popsáno v příloze . Bude se testovat stále v prostorách zimního stadiónu – klubovna, každé úterý 17:30-19:00, vždy PCR testy, které budou mít platnost 7 dní, již ne antigenní, tyto se nebudou uznávat. Testování bude platné pro mládežníky od 12-18 let a zaměstnance HC, kteří nejsou očkování nebo neuplynulo 180 dní od prodělané nemoci.

 

Mimořádná opatření ve sportovních klubech od 1.11.2021

Od 1.11.2021 dle nového nařízení MZ ČR nebude potřeba testovat hráče / hráčky do 12 ti let věku. Bude však stále platné testování pro starší děti od dosažených 12ti let, na týdenní bázi. Do 18 let bude pojišťovna i nadále hradit 4 antigenní a 2 PCR testy měsíčně. Klub má zajištěno testování jako probíhalo během září a října v prostorách zimního stadiónu. Bude však pouze jeden termín a to vždy v úterky od 17:30 do 19:00 hod. Prosím tedy všechny o nastavení periody testování hráčů a využívání této nadstandardní možnosti, která samozřejmě platí i pro potřeby mužů a družstva krasobruslení.

Klub stále doporučuje testování hráčů i po očkování či prodělané nemoci v posledních 180ti dnech i když tuto povinnost legislativa nevyžaduje.

Termíny testování pro HC Kopřivnice od 1.11.2021
Úterky - 17:30 – 19:00

 

Mimořádná opatření ve 43. týdnu

V týdnu 43 bude ve čtvrtek 28.10., jelikož je svátek, změna termínu testování. Níže termíny platné pouze pro příští týden.

Termíny 43. týden
Úterý 26.10. - 14:00 – 15:30
Čtvrtek 28.10. - 11:00 – 12:30

 

Mimořádná opatření ve sportovních klubech od 1.10.2021

V říjnu bude nadále pokračovat testování firmou Agel v areálu zimního stadiónu v Kopřivnici, v klubovně HC. Níže uvádím termíny, jsou stejné jako v září – úterky a čtvrtky. Testovat se mohou všichni hráči HC, krasobruslaři, vedoucí, trenéři, funkcionáři, bohužel ale ne rodiče dětí, na to mě dnes upozornili pracovníci z Agelu, jelikož zimní stadión není veřejné odběrové místo a hygiena by mohla v případě porušování toto odběrové místo uzavřít. Pokud bude tato povinnost pro hokejové kluby zrušena ze strany ČSLH tak budu ihned informovat, prozatím se tak nestalo. Antigenní testy jsou zdarma 4 za měsíc, musí ale být vždy v rozmezí 7 dní, k tomu dva PCR testy v jakémkoliv termínu. Negativní výsledky testů nebo ukončené očkování nebo prodělaná nemoc v posledních 180 ti dnech je vyžadována při všech tréninkových jednotkách klubu a mistrovských zápasech, dokladováno na týdenní bázi vedoucím / trenérům dané kategorie...

Termíny od 1.10.2021
Úterky - 14:00 – 15:30
Čtvrtky - 16:30 – 18:00

 

POJĎ HRÁT HOKEJ (týden hokeje)

Po roční neplánované výluce HC Kopřivnice znova 24. 9. 2021 s radostí otevřel zimní stadion pro plánovanou akci POJĎ HRÁT HOKEJ (týden hokeje). Přivítali jsme 18 nadějných posil pro náš klub.

Pro děti jsem připravili hodinovou zábavu v tělocvičně, kde jsi formou hry vyzkoušeli své pohybové dovednosti a navázali tím první kontakt se svými trenéry. Dále pro rodiče byla připravena prezentace, ve které byla zmíněna historie a současnost klubu a v krátkosti byly také seznámeni s činnostmi v mládežnických kategoriích klubu a jejich podporou.

V 16 hodin se konečně otevřela dvířka na ledovou plochu a tím si mohly děti vyzkoušet na 11 stanovištích své dovednosti a jejich mentory byli nejen trenéři ale i hráči z vyšších kategorií.

Rodičům byla předvedena i hra v minihokeji.

Po celou dobu jak na „suchu“, tak i na ledě podporoval děti i Olaf (maskot), který děti přivítal, povzbuzoval, hrál si s nimi a hodina a čtvrt utekla tak rychle, že žádné z dětí nechtělo uvěřit, že je čas jít z ledu.

Všem zúčastněným rodičům za zájem o náš klub a tento krásný sport děkujeme!

Se všemi se těšíme na viděnou na nadcházejících trénincích přípravky HC Kopřivnice.

Fotogalerii z podařené akce týden hokeje si můžete připomenout a prohlédnout ZDE

Společné foto z akce POJĎ HRÁT HOKEJ (týden hokeje)

 

Týden hokeje v Kopřivnici - pátek 24.9.

Přijďte v pátek 24.9.2021 od 14:30 – 17:00 na zimní stadion v Kopřivnici na akci Týden hokeje

V pátek 24.9.2021 od 14:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. … HC Kopřivnice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Kopřivnici akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Michala Nevrklu s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 

Mimořádná opatření ve sportovních klubech od 1.9.2021

Od příštího týdne začnou pracovníci firmy Agel provádět antigenní testy přímo v prostorách zimního stadionu – klubovna nebo VIP místnost HC. Do konce září to budou termíny níže uvedené, následně od října pokud se změní legislativa tak bude upřesněno, pokud se však nezmění tak bude dále pokračovat v úterý a čtvrtek odpoledne případně se operativně doladí dle potřeby. Pouze 28.9. kdy je svátek bude posunuto na pondělí 27.9. odpoledne. Věřím že si každý v rámci týdne najde termín který bude vyhovovat. Termíny na září tedy jsou :
Úterý - 21.9. od 14:00 – 15:30
Pondělí - 27.9. od 16:00 – 17:30
Čtvrtky - 23.9. a 30.9. od 16:30 -18:00

V každém termínu by se mělo testovat ca 50-70 hráčů, k tomu je i připravená kapacita, první test bude delší jelikož se musí nasypat všechny údaje daného hráče do systému, bude potřeba aby testovaný měl vždy kartičku pojišťovny a připraveny tyto další údaje :
jméno a příjmení
rodné číslo
adresu bydliště
telefon
mail
kód zdravotní pojišťovny

Testování je zdarma 4x do měsíce a mělo by být provedeno a vedení klubu to doporučuje u všech aktivních hráčů a háček, i těch kteří jsou očkování nebo prodělali nemoc v posledních 180 ti dnech. Jedná se o ochranu celého našeho klubu.

Věřím že tato možnost bude pro děti vysoce komfortní a nebude je jakkoliv omezovat, od druhého testu to bude velice rychle, ca 60 testů za hodinu, rodičům pak přijde na mail výsledek a přes sms heslo na otevření souboru s výsledkem testu ca za 15-20 minut od provedení testu, tento pak vytisknout a předat trenérovi nebo vedoucímu dané kategorie. Tento týden si ještě každý však musí dořešit samostatně.

 

PRAVIDLA PRO ÚČAST HRÁČŮ A RODIČŮ NA TRÉNINCÍCH ŽÁKŮ A MLÁDEŽE S PLATNOSTÍ OD 1. 9. 2021

Informace k pravidlům týkajícím se pohybu a účasti hráčů a rodičů na trénincích a zápasech v návaznosti na obecně platná protiepidemická nařízení.

 • V souladu s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR č. 14601/2021-23/MIN/KAN s platností od 1. 9. 2021 se všichni hráči mládežnických týmů HC Kopřivnice mohou účastnit tréninků a utkání pouze za podmínky, že nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo jiného onemocnění a zároveň (s výjimkou dětí do 6 let):
  1. jedenkrát za 7 dní doloží potvrzení o negativním výsledku rychlého antigenního testu
  2. nebo jedenkrát za 7 dní doloží potvrzení o negativním výsledku RT-PCR testu
  3. nebo doloží oficiálním certifikátem potvrzení o provedeném očkování, že absolvovali očkování proti onemocnění covid-19 a od dokončení očkování uplynulo minimálně 14 dní (potvrzení o dokončeném očkování dle bodu c) stačí předložit pouze jednou za dobu jeho platnosti).
 • Potvrzení dle bodu a) nebo b) je nutno předložit 1x týdně, a to vždy před první tréninkovou jednotkou v daném kalendářním týdnu.
 • V případě, že hráč BYL testován s negativním výsledkem v rámci pravidelného testování ve školském zařízení, které navštěvuje, stačí pro potřeby účasti na sportovní činnosti v rámci klubu doložit tuto skutečnost potvrzením školy nebo čestným prohlášením podepsaným rodiči (a to vždy 1x týdně).
 • V případě, že hráč NEBYL testován s negativním výsledkem v rámci pravidelného testování ve školském zařízení, které navštěvuje, musí doložit potvrzení dle bodu a) nebo b) v podobě některého z obecně uznávaných typů potvrzení vydávaných testovacími místy (a to vždy 1x týdně).

Kontrolu a evidenci příslušných potvrzení budou provádět trenéři / vedoucí jednotlivých tříd po týdnech a přehledně evidovat ve standardních docházkových formulářích.

I nadále platí, že všichni rodiče či další osoby doprovázející hráče na trénink či utkání, mohou pobývat v prostorách zimního stadiónu pouze na místech vyhrazených pro diváky a pouze za předpokladu, že nevykazují klinické příznaky nemoci covid-19 nebo jiné nemoci a zároveň splňují podmínku negativního výsledku testu, nebo dokončeného očkování nebo prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech a mají k dispozici oficiální potvrzení jedné ze tří podmínek. Toto potvrzení bude vyžadováno i v případě doprovodu dětí autobusem na mistrovská či přátelská utkání organizována hokejovým klubem.

 

Představení nového trenéra ČSLH

Vážení rodiče.

Michal Nevrkla trenér ČSLH v HC Kopřivnice Jmenuji se Michal Nevrkla a od 1.7.2021 jsem nastoupil na pozici trenéra ČSLH v našem klubu HC Kopřivnice. Nejsem si jistý zdali mě všichni rodiče znají, proto přikládám foto a níže několik důležitých milníků v mé hokejové a trenérské kariéře. Věřím, že se budeme pravidelně potkávat na zimním stadiónu a rád bych se s každým seznámil také osobně v rámci schůzek jednotlivých tříd / kategorií v průběhu srpna a září. Na těchto setkáních bych Vás také rád seznámil s mými plány v našem klubu, s vizí a dalším rozvojem mládeže v hokeji v našem městě. Věřím že budeme společně spolupracovat, správně komunikovat a cíleně rozvíjet všechny mládežníky hokejového klubu v Kopřivnici.

 • Celou moji mládežnickou kariéru jsem trénoval a hrál v HC Kopřivnici
 • Po absolvování základní vojenské služby jsem odehrál 2 roky v 2.národní a krajském přeboru v Kopřivnici
 • Následně jsem 1 rok odehrál nejvyšší soutěž v Itálii v HC Bruneck a poté 1 sezónu v nejvyšší italské lize za klub SV Kaltern a následně ve stejném klubu 4 sezóny ve druhé nejvyšší italské soutěži. V tomto klubu se mi podařilo dosáhnout ocenění za nejlepšího obránce v počtu dosažených kanadských bodů a v jedné sezóně jsme s klubem dosáhli na titul vícemistra ligy
 • Další sezónu jsem odehrál také v Itálii v klubu HC Neumarkt v druhé nejvyšší soutěži kde jsem skončil třetí mezi obránci v kanadském bodování
 • Dalších 8 sezón jsem se již naplno věnoval trénování dětí a mládeže v Itálii v klubu SV Kaltern, jednalo se o 1-3 třídu celkem 5 sezón a následně mladší a starší žáky dvě sezóny. V poslední 8 sezóně u klubu HC Kaltern jsem zastával pozici šéftrenéra přípravky
 • Poslední rok v Itálii jsem působil u klubu SV Lana na pozici šéftrenéra mládeže a zároveň sportovního manažera
 • Od roku 2020 trénuji mládež v HC Kopřivnice

 

 

Letní příměstský tábor

V letních měsících již tradičně proběhl příměstský tábor HC Kopřivnice, kde jsme opět zažili spoustu legrace, soutěží, plavání a výletů. Už teď se těšíme na příští rok!!!

Libor Polášek a Mgr. et Mgr. Šárka Chalupová

Letní příměstský tábor 2021 HC Kopřivnice Letní příměstský tábor 2021 HC Kopřivnice

 

Letní hokejový kemp HC Kopřivnice (pro ročníky 2014 – 2011)

Termín:
7.-8.8.2021
denně - od 7:45 – 16:00hod
Místo konání: ZS Kopřivnice
Cena: 1 000 Kč
Kategorie: Hráči HC Kopřivnice
I. skupina - ročníky 2013+2014
II. skupina – ročníky 2011+2012
Trenéři na kempu: Petr Němec – licence B
Michal Nevrkla – licence B (studující)
Bohuslav Hruškovský – licence B (studující)
Vít Stránský – licence C
Roman Libiger – licence C
Miroslav Imrich – licence C
Josef Válek - licence C
Maxim Kučera – trenér brankářů
V ceně: Denně 2x led a 2x tělocvična / suchá příprava / kompenzace; obědy, svačiny, pitný režim.
S sebou: kompletní hokejovou výzbroj, hokejku, švihadlo, flašku na pití, vhodné sportovní oblečení a obutí do tělocvičny i na ven, kartičku zdravotní pojišťovny.
Zapomeňte na mobilní telefony, tablety a podobné multimediální zařízení. Bavit se budete mezi sebou. 😉

Program kempu bude upřesněn na stránkách HC Kopřivnice 14 dní před zahájením.

Přihlášky: do 23.7.2021 na e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny , pro přihlášení nutně uvést jméno hráče, ročník narození, jméno rodiče a telefonní kontakt na rodiče. Dále na stránkách HC Kopřivnice je k stáhnutí prohlášení o bezinfekčnosti - na začátku kempu nutně odevzdat trenérům.

Platba: na účet č.: 670100-2217503628/6210 do 24.7.2021 - do poznámky prosím jméno hráče a ročník narození.

 

Rozloučení trenéra žáků

Milí rodiče a přátelé,

dovolte mi se s Vámi rozloučit.

Bylo mi ctí, velkou zkušeností a většinou velkou radostí vykonávat práci na pozici trenéra žáků (svazového trenéra). V sezóně, říkejme jí “covidová”, se podařilo zvládnou jen pár úkolů z těch, které jsem si dal za cíl, což mě velice mrzí. Zřejmě to tak mělo být. Chtěl jsem provézt změny, a proto jsem se ptal. Chtěl jsem vylepšit podmínky pro práci trenérů a tím podmínky pro přípravu tréninků pro naše děti. Proto jsem i kritizoval a volal po inovacích.

Od začátku mi ale byly pod nohy kladeny pomyslné klacky, které jsem musel překračovat. Většinou se mi to i dařilo, ale jednu kládu jsem překročit nedokázal, a proto musím, na popud hokejového svazu (neb i tam směřovaly mé dotazy, kritika a podněty ke zlepšení), své působení na “šéfovské” židli ukončit. Nicméně přesto budu věřit, že přijdou i takové změny, které povedou ke zlepšení podmínek, aby naše děti dostaly maximální možnou podporu, kterou si zaslouží.

Děkuji všem funkcionářům HC, trenérům, rodičům a hlavně dětem, protože jen kvůli nim jsem to dělal a kvůli nim mě mrzí, že musím odejít. Věřím ale, že se s některými potkám při další spolupráci, nebo prostě jen tak na pokec.

Přeji mnoho zdaru

Petr Němec

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Kalendář akcí a výsledků

Najdete nás na FB

Nepřehlédněte

2021 - 2022

Muži


19.1.2022 v 18:00 hod
Valašské Meziříčí

22.1.2022 v 18:00 hod
Kometa Brno B-venku

26.1.2022 v 18:00 hod
Nový Jičín


JuniořiDorost

30.1.2022 v 18:45 hod
Valašské Meziříčí-venku


7. + 9.třída

16.1.2022 v 10:00 hod
Havířov


6. + 8.třída

14.1.2022 v 15:00 hod
Havířov


4.+5.třída

22.1.2022 v 15:00 hod
Třinec-venku
odj: HC4 v 13:00 hod/HC5 doprava vlastní

3.třída

22.1.2022 v 10:30 hod
Studénka+Frýdek-Místek ve Studénce
odj: vlastní

2.třída

30.1.2022 v 9:00 hod
Nový Jičín+Havířov v Novém Jičíně
odj: vlastní


Celý článek...
 
Logo Pojď hrát hokej logo MSK logo MŠMT Nábor ISMM Production & Business Cooperation s.r.o. logo NIMDA Logo FAVEA a.s. Logo Elektropohony Logo Deviro Logo Porgest Logo Komterm Logo TGS Logo Penzión p. B. Horou Logo Robinson logobg logo Profi Credit logo Pro Leasing s.r.o. logo Pavel Sedlák logo CCM
logo Schindler logo Bortel
logohc

Kdo je online

7 hosté

Přihlášení


Zapomenuté heslo
.